Minecraft Plášť / Cape - Jak nahrát?

Vše ostatní, na co tu zatím nejsou kategorie
snake3321
Stavitel hliněných domů

Minecraft Plášť / Cape - Jak nahrát?

Příspěvekod snake3321 » pon 14. črc 2014 11:27:51

Dobrý den, rád bych se vás zeptal, nedávno jsem zaslechl o tom, že se dá na skin nahrát plášť neboli anglicky cape, dalo by se říci, že už plášť mám, přihlásil jsem se na "http://mccapes.com" nastavil plášť, stáhnul a nainstaloval mód, můj plášť jsem sice viděl, ale na multiplayeru ho neviděl nikdo, dokážete mi s tím něják poradit prosím? Předem děkuji.

1234
Pán Beaconu

Re: Minecraft Plášť / Cape - Jak nahrát?

Příspěvekod 1234 » úte 15. črc 2014 12:09:24

Ostatní ten plugin neměli. Vidí ho jen ten, kdo jej má. Cape lze získat ještě jedním způsobem (díky Optifinu který vlastní hodně MC hráčů -> hodně MC hráčů je i vidí). Získat se dá dvěma způsoby, buď posláním určité finanční částky na konto Optifinu, nebo pomocí vývojářům Optifinu s nějakým problémem (o tom se ale nikde moc nepíše). Zde jsem ale zaslechl určité nedobré zprávy ... V 1.8 se nejspíš OptiCapy zakáží.

Pak už je jediná možnost, a to přímo od Mojangu (Minecon, jejich stálý spolupracovník, a nebo nějaký významný člověk ( př. Ten, kdo si MC koupil jako 1.000.000tý).

-smirenej

O jiné možnosti zatím nevím (i když určitě nějaká je).

BabyVerzide

Re: Minecraft Plášť / Cape - Jak nahrát?

Příspěvekod BabyVerzide » stř 25. zář 2019 11:03:02

Dobrý den nevím jestli tím myslíte ADVENTURE CAPE (JE To Hack) který tu cape vidíte. Doporučuji si koupit optifine cape (musíte mít zaplej optifine nebo pvp lounge, Badlion, lunar client ,laby mod, atd...) který tu cape uvidí skoro zřejmě všichni. Děkuji že jste to přečetli zatím nashledanou.

Zpět na