Herobrine

Zde najdete básně, vtipné články nebo příběhy z Minecraftu. Zkuste napsat také nějaké!!!
AnetQa
Čestná členka
Příspěvky: 130
Registrován: sob 03. lis 2012 14:54:44
Bydliště: Mars 17

Herobrine

Příspěvekod AnetQa » úte 04. pro 2012 19:33:13

Kdo je vlastně HerobrineAsi jen málokdo neslyšel o mýtickém mobovi Herobrinovi. A ještě méně je těch, kteří vědí, co je za touto legendou. YouTube uživatel cf0x3o6 udělal snad nejobsáhlejší video o tomto záhadném stvoření, které se dokonce nachází iv logu MineConu. Následující informace však nemusí být na 100% přesné, upozorňuje autor videa.
Chaos kolem prvního objevení

Herobrine, alias "on", je duch mrtvého horníka, který o sobě tvrdí, že je Notch bratr. Jeho legenda se zrodila okolo Července - Října 2009, kdy si neznámý uživatel založil na fóru téma, kde říkal, že našel mýtickou bytost, která měla defaultní skin, ale s bílými očima. Na konci příspěvku byla fotka, jak stojí v mlze. Téma byla vymazána o 5 minut a její autor ji vytvořil znovu, na co mu přišla osobní zpráva s odesílatelem Herobrine. Ve zprávě bylo jediné slovo - Stop. Když si zkoušel podívat svůj profil, vypsalo mu chybovou hlášku 404 (to znamená, že daná stránka neexistovala a tak si ji nemohl podívat). O měsíc zjistil, že to byl Notch bratr. Poslal tedy na Notch otázku, zda měl bratra a on odpověděl: "I did, but he is no longer with us." Čili "Měl jsem, ale už není mezi námi."

Záhadný live stream

Legenda získala na popularitě v Auguste 2010. Jeden člověk vysílal live stream, jak hraje Minecraft. Podařilo se mu setkat Herobrina, nač byl life stream zastaven. Ten pokračoval po 10 minutách, ale nikde ani stopy po Herobrinovi. Poté, co se hráč mluvil ze svojí ženou a vtom mu najednou spadla hra. Po tom, jak se to stalo, byli diváci přesunut na jinou stránku, kde byla Herobrinova obličej a kolem ní samé znaky a písmena. Poté, co byly odstraněny všechny nesmysly z textu, vznikla tato zpráva: Bylo nahlášeno, že některé oběti mučení během aktu utíkají do fantastického světa, ze kterého se neprobudí. V tomto strnulém stavu oběť žije ve světě, který je stejný, jako ten první, kde očekávají, že nebudou mučeni. Jediný způsob aby si uvědomil, že se potřebuje probudit byla zpráva, kterou našel ve svém fantasy světě. Řeklo by jim to o jejich stavu a to, aby se probudili. I poté by jim mohlo trvat měsíce, než by se vzdali své iluze a vzbudili by se.
Mýty přibývají, popularita roste

Od záhady s live stream Herobrine získal všeobecnou slávu u hráčů Minecraftu. Říkalo se, že Herobrina je možné najít pouze na hraně mlhy při nastavení vzdálenosti vidění na tiny. Ve vzácných případech pronásledoval hráče a po tom, co ho hráč spatřil, zmizel nebo zaútočil. Také prý pálil stromy, ničil jejich liány nebo dělal tunely do svých pastí. Dokonce se objevil na minecraft.net účet Herobrine, který měl svůj skin (pokud nevěříte, klikněte zde). Dále, jak již bylo zmíněno, Herobrine se nachází na obrázku MineConu. Na alfa / beta serverech se po porážce šípu vypsalo: [Player] was shot by Herobrine. A v updatech dokonce bylo i sepsáno, že byl odstraněn Herobrine (v update 1.2 úplně na spodku je-Removed Herobrine). Skeptici věří, že jde o vtip. Mimochodem, objevilo se to iv update 1.7 (v tomto přišli Piston). Také se rozšiřovaly různé pověry. Gamemode Peaceful, seedy jako Herobrime, He, Him nebo longliveherobrine měli zvětšit šance ho najít. Dokonce se prý objevuje jako zvíře s bílými očima, víte se na něj nalogovat v alfa verzí. A dokonce není tajemství, že enderman ... je vlastně Herobrine. Lidé začali zveřejňovat teorie, co je zač. Mluvilo se o testovacím účtu nebo zrušeném projektu, jako prototyp endermana nebo dokonce na to, aby se zvýšily / snížily tržby. Říkalo se také, že disk 11th je nahrávka Herobrina. Není to však pravda.
Fakta

cf0x3o6 tvrdil, že strávil spoustu času hledáním Herobrina se vším, co měli zvýšit šance na jeho nalezení. Hledal dokonce v alfa verzí, ale nenašel ho, resp. nezpozoroval. Nenašel však nic, co značilo, že Herobrine se na mapě nacházel, tedy jako jeho typické stavby apod.. Zkoušel to iv různých verzích a seed, ale bezvýsledně. A pak přišel s verdiktem:

Herobrine

Skutečnost - 77,1%
Podvod - 22,9%

Verdikt vznikl i na základě hlasování hráčů.

Jak je to dnes

Stále se objevují nepravdivé informace, že se Herobrine vyskytuje iv aktuálních verzích a snapshotů. Můžete však dále klidně spát, není to pravda. Na singleplayeru ho nepotkáte, ve verzi 1.7 beta (dokonce se to objevilo i ve verzi 1.2) byl Herobrine ze hry vymazán. A v multiplayeru ho potkáte jen tak, že se někdo přihlásí na server z jeho jména pomocí warez spouštěče. Nemusíte se však bát, že si takto z hráčů nedělá srandu admin, není šance, že by vám mohl předvádět nějaké zajímavé kousky ;).


Bug, Herobrine nebo pouze jeho pozůstatek v kódu?

Následující informace nejsou ničím podložené a proto neručí za jejich pravdivost. Může jít o šikovně upravenou texturu hry nebo úpravu v grafickém editoru.


Původní článek: http://minecraft.scorpions.cz/info-o-hr ... herobrine/
Věřím na Herobrina. Nestydím se za to. A nerozmluvíte mi to!

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Monva_sk

Re: Herobrine

Příspěvekod Monva_sk » pon 30. lis 2015 11:00:24

Nechcem z toho robit vedu, asi sa to da vysvetlit, ale stali sa mi 2 cudne vwci: bola som pod zemou (asi tak na jedenastke) a zacalo mi horiet drevo (vlastne dosky). Z nijakeho dovodu, len sa tam pozriem a vidim ze hori. Asi to nie je podstatne, ale par blockov odtial som mala portal o netheru. Dalsia cudna vec je, ze som pri mojom dome nasla tlacidlo a som si 100% ista, ze som ho tam nedala. To je asi vsetko, ak mate nejake vyavetlenie (ine ako to, ze som tqm to tlacitko dala), pls napiste.

P.s. Zabudla som napisat, ze ze to bolo v survivalu.


Naposledy oživil Anonymous v pon 30. lis 2015 11:00:24


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron