Problém se spuštěním

Jsi zoufalý? Nevíš jak dál? Stalo se ti něco a nevíš proč? co? nebo jak? zeptej se! Zkušený admin tým ti poradí!
iaya

Problém se spuštěním

Příspěvekod iaya » úte 22. bře 2016 7:51:56

Dobrý den.

Omlouvám se pokud budu spamovat :), nebo ptát se na hlouposti. Nejsem hráč minecraftu, ale potřeboval bych pomoci. Koupil jsem originální verzi hry pro mého syna, který se do této hry úplně zbláznil. Nějaký čas bylo vše OK, ale teď nevíme proč nejde MINECRAFT spustit (Win 7, 4 GB RAM).
Když se podívám do správce úloh, tak po spuštění Launcheru se java rozeběhne dojde k cca 100 MB velikosti a pak zmizí. Neobjeví se žádná hláška, prostě nic. Zkoušel jsem všechno možné, přeinstalovat ovladače grafické karty, odstranit a znovu nainstalovat minecraft a javu, dokonce obnovit systém do doby, kdy minecraft fungoval. Nic neopomáhá.
Nevíte, kde by mohla být chyba? Nebo není někde nějaký minecraft-log soubor, který by mi řekl, proč ta java padá?

Děkuji předem za odpověď.

dominicentek

Re: Problém se spuštěním

Příspěvekod dominicentek » úte 22. bře 2016 18:57:08

když si kliknu na ikonu, launcher se rozjede. jak spustím minecraft, bude tam černá obrazovka (bude tam jen zvuk a obraz nic) poradíte mi? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Les_LIe
Pán Beaconu

Příspěvekod Les_LIe » čtv 23. čer 2016 2:03:18

tak to je jasne :) ty nespustas minecraft launcher (exe) ale minecraft subor (jar) a je teda jasne ze spustit ani nepojde bo tento subor neni spustaci aa ani spustitelny. Je nutne si stahnut z oficialnej stranky minecraft launcher (minecraft.net) a tam uz len zadat meno heslo a mozte hrat

tomas511
Stavitel hliněných domů

Příspěvekod tomas511 » ned 15. zář 2019 14:23:31

Dobrý den,
zkoušel jsem všude možně hledat, ale nic jsem neobjevil a proto bych se rád připojil k tomuto tématu s tímto dotazem.
Koupili jsme oficiální verzi Minecraft a nainstalovali Minecraft Launcher. Po jeho spuštění vidím ale jen černou obrazovku a nevím kam co napsat a nebo kam kliknout. Nevíte někdo čím by to mohlo být, že je obrazovka jen černá. Javu mám taky aktuální...
Moc děkuji za pomoc!

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2019 17:15:44

Ahoj,od dnes mi nejde spustiť minecraft,kliknem na luncher a nič sa nestane,v čom je problém?Ďakujem

Zpět na